کردیت کارت

افتضاحبدمتوسطخوبعالی (۳ رای, امتیاز: ۴.۶۷ از ۵)
Loading...

پرداخت آنلاین دلار امریکا

پرداخت کردیت کارت

کردیت کارت برای پرداخت آنلاین دلار امریکا ، دلار کانادا ، یورو، پوند ، دلار استرالیا ، کرون دانمارک و … ضروری می باشد. پرداخت کردیت کارت بایستی بصورت آنلاین و از طریق کردیت کارت های معتبر امریکایی، کانادایی یا اروپایی  انجام پذیرد.

پرداخت آنلاین دلار کانادا

در صورت پرداخت مبالغ ارزی با کارت های هدیه یا پیش پرداخت شده در صورت انصراف از خرید یا برگشت خرید و نیاز به بازگشت دلار یا ارز به کردیت کارت معمولا مشکلات زیادی ایجاد می شود، بدلیل اینکه ممکن است کارت هدیه منقضی شده و یا قابلیت واریز دلار یا ارز به آن کارت وجود نداشته باشد.

پرداخت وجه سفارت کانادا

وجه سفارت کانادا و انگشت نگاری : در صورت اقدام آنلاین برای ویزای کانادا در زمان سابمیت کردن فرم های سفارت مبلغ اپلیکیشن سفارت برای ویزاهای تحصیلی، کاری، توریستی، تجاری و … به همراه وجه سفارت کانادا و انگشت نگاری از متقاضی دریافت می شود.

اپلیکیشن فی دانشگاههای کانادا و امریکا

پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاههای کانادا و امریکا با پی پل | پرداخت های ارزی به صورت دلار کانادا‚ دلار آمریکا‚ پوند‚ یورو‚ کرون دانمارک‚ کرون سوئد‚ درهم‚ لیر ترکیه و.. همگی از طریق کردیت کارت قابل انجام می باشد.

پرداخت سویس فی

سویس فی هزینه ای است که برای کلیه دانشجویان خارجی متقاضی تحصیل در امریکا بایستی پرداخت شود. پرداخت Sevis Fee سفارت امریکا برای ویزاهای دانشجویی ۲۰۰ دلار امریکا می باشد.

پرداخت CAQ کبک کانادا

تاییدیه ایالت کبک برای دانشجویان متقاضی تحصیل در این ایالت ضروریست.با دریافت پذیرش از دانشگاه برای پرداخت CAQ کبک کانادا اقدام کنید ، مراحل صدورآن طولانیست.

هزینه WES ارزیابی مدارک تحصیلی

بعضی از دانشگاههای امریکا و کانادا برای بررسی پرونده نیازمند ارزیابی مدارک تحصیلی توسط WES می باشند.

 

بانک درفت (مانی اردر)

مانی اردرهای دلاری  مورد نیاز شما را می توانیم با سرعت و قیمت مناسب انجام دهیم. مانی اردهای دلار کانادایی قابل ارائه می باشد.

مانی اردهای دلار امریکایی قابل ارائه  می باشد. خدمات مانی اردر ظرف مدت یک هفته با قیمت مناسب صورت می گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت امین پرداز پارس می باشد.